הדברה לבתי עסק

בתור אנשים פרטיים, אנחנו נוהגים לעשות הדברה, ברוב המקרים, כשאנחנו עוברים לדירה חדשה ולאחר מכן, רק אם יש תופעה קשה מאוד של מזיקים וחרקים שאנחנו לא יכולים להתמודד איתם בעצמנו. אחרת כל תהליך ההדברה נעשה באמצעות ספריי ריסוס K-300 או ספריי ברמות גבוהות יותר.
 
כאשר יש לנו בית עסק, לא משנה אם זה משרד, חנות, מפעל או סדנה (בוודאי אם מדובר במסעדה או בית קפה), אז אנחנו דואגים להזמין הדברה שמתאימה לבתי עסק באופן קבוע. אחת לשנה או פעמיים בשנה, ולעיתים אף יותר מזה. אנחנו לא מסתפקים בריסוס עצמי עם ספריי, אנחנו מעוניינים בהדברה מקצועית וכוללת של חברת הדברה אשר מתמחה בהדברה לבתי עסק מהסוג שלנו ובכלל.
 
מדוע חשוב להזמין הדברה לבית עסק לעיתים תכופות
כפי שנראה מיד יש לכך מספר סיבות, אך לפני שנציג אותן, נציין, שהדברה לבתי עסק אומנם אינה שונה מהותית מהדברה ביתית, אך מומלץ מאוד להזמין מדביר או חברת הדברה שיש להם ניסיון בעבודה בתוך מבנה או שטח כמו שלכם. הדברה לצד מכונות, הדברה על משטחים מסוימים כמו שיש אצלכם בבית העסק וכדומה. רק בעל ניסיון ידע להוביל אתכם לתוצאות ראויות על פי רצונכם.
 
כעת, מדוע צריך להזמין הדברה לבית עסק לעיתים תכופות
•עובדים ולקוחות – אם יש בעיה של חרקים, מזיקים או מכרמים, לא תרצו שהלקוחות שלכם ידעו, יראו או ירגישו את זה, ובטח לא תרצו שהעובדים שנמצאים כל היום במקום יצטרכו להתמודד עם זה. בשני המקרים הם יכולים לעזוב אם הבעיה לא תטופל.
 
•מכונות ומכשירים– ישנן מכונות שמושכות אבק ולכלוך, אלה עלולות למשוך מזיקים שונים. לכן יש להקפיד על הדברה וניקיון.
•תקנות – לא רק במקרים של מסעדות ובתי קפה יש צורך בהדברה וניקיון גם במפעלים מסוימים, החוק דורש זאת.
•מניעת נזקים לאורך זמן – ככל שמטפלים בבעיה לעיתים תכופות יותר, כך לא מצטברים נזקים לאורך זמן.
•הקטנת עלויות – כל שנפעל לעיתים תכופות יותר, כך נקטין עלויות מצטברות, כולל נזקים מפרסום שלילי שיכול להיווצר כתוצאה מהופעה של חרקים ומזיקים אצלנו בעסק.
 
על מנת ליהנות מהדברה לבתי עסק ברמה גבוהה, אנחנו ממליצים לכם לפנות לחברת איי אם הדברה, חברה מובילה בתחום של הדברת מזיקים, מכרסמים, חרקים ועוד. החברה פעילה באזור המרכז והדרום, ומציעה מגוון שירותים ללקוחותיה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה והם ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מדביר בראשל"צ