הדברות מזיקים

הדברות מזיקים הן מגוונות, לכל סוג של מזיק יש חומרי הדברה ייעודיים ודרכי פעולה מיוחדות אשר  מתאימות לכל סוג ספציפי של מזיק. בתוך התחום של הדברת מזיקים קיימת הדברות חרקים כמו הדברות פשפשים. כאשר אתם מבצעים הדברות פשפשים חשוב לפנות אל חברה מקצועית איכותית והוגנת.

בחברה איכותית תקבלו יעוץ הדרכה וכן הדברת חרקים יסודית ומקצועית ע"י חברה מנוסה כמו א.מ. שירותי הדברה. יש פשפשים שנמצאים בבית ויש פשפשים שנמצאים בחצרות. במקרה של פשפשים בחצר מטפלים באופן יסודי בשטח החצר. טיפול אחד אינו מספיק ויש לאחר כשבוע לבצע שוב טיפול בחצר כדי לנקותה מפשפשים. חומרים אשר משמשים בהם הם פרמטין שהוא חומר שמונע מן הפשפשים להתנשל ולהגיע לבגרות ולהתרבות.

יש מקרים בהם צריך לבצע הדברת חרקים מסוג פשפשים בתוך דירה או בית. את כול הפשפשים שנמצאים בדירה יש לשאוב ביסודיות מהשטיחים ומהריפודים של הרהיטים. כאשר חברת הדברה טובה מטפלת בתופעת פשפשים היא יודעת כי חשוב לפנות כמה שיותר פשפשים שחיים על הרהיטים ובתוך השטיחים.

ולכן מראש מורידים ממיטות וריהוט כיסויים וסדינים ומכבסים אותם. לאחר שאתם מסירים את כול הכיסויים אנו מרססים עבורכם בחומרים מיוחדים את הרהיטים ואת והמיטות נגד הפשפשים. אבל הכרחי עוד לפני הריסוס להוריד ולכבס כל כיסוי ולשאוב היטב את כל הריהוט ואת כל המיטות.

נקודה חשובה לא פחות היא איתור המקור ממנו מגיעים הפשפשים. אחרת הפשפשים ישובו ויחזרו שוב ושוב. חשוב כמובן בטיפול של הדברת מזיקים מסוג פשפשים לטפל במקור הפשפשים כלומר לשים על כלב או חתול בית שלכם שיש לו פשפשים אמפולות מתאימות מיוחדות שמרחיקות והורגות את הפשפשים.

אם יש לכם חתולים בבית או בחצר שאתם מגדלים ומטפלים בהם כדאי וחשוב לספר זאת למרסס נגד פשפשים כי יש חומרים בין החומרים נגד פשפשים שעלולים לפגוע בחתולים ולכן בבית שיש בו חתולים חשוב להשתמש בחומרים שאינם מזיקים להם. אם אתם מחפשים חברה ותיקה בעלת ניסיון של מדבירים מוסמכים לצורך הדברות מזיקים, תוכלו ליהנות משרות מסור ואיכותי אצלנו בחברת א.מ. שירותי הדברה.

הדברה ג'וקים