הדברות עכברים

בילדותנו למדנו שיש עכבר אחד חביב ונחמד איתו כולם רוצים לשחק, מיקי מאוס שמו. כשבגרנו למדנו שעכברים הם לא חיות שהיינו רוצים בקרבנו. במיוחד אם הם משוטטים חופשי בבית, במשרד ובוודאי במסעדה או בבית אוכל. זו הסיבה שאם נתקל באחד מהם נזמין מומחים להדברות עכברים.
 
הדברות עכברים שונה מהדברה של מזיקים וחריקים אחרים מאחר והיא איננה דורשת שימוש בחומרי הדברה אלא במלכודות. אלא אם כן מדובר באזור פתוח ואז אפשר להשתמש ברעלים שונים. הייחוד של שיטות אלה להבדיל משיטות הדברה אחרות, שכאן מדובר על שיטת פיתיון, כלומר מטרת המדבירים היא למשוך את העכבר להגיע לאזור מסוים על מנת שיכנס למלכודת או יבלע את הרעל.
 
בשביל לדעת איך ואיפה מעמידים את הפיתיון, על המדביר להכיר את התנהלותו של העכבר. לא העכבר המשוטט חופשי אצלנו אלא באופן כללי. לדעת היכן עכברים נוהגים להסתובב מתי, כמה זמן הם נמצאים במקום ועוד. הידע שיש למדביר אודות העכבר יעזור לו בשביל לבנות אסטרטגיה לצורך לכידתו.
 
ניקח למשל את המלכודת. אנחנו יודעים שאחת האהבות הגדולות של עכברים זו גבינה צהובה. לכן אם אנחנו רוצים למשוך עכבר החוצה, אנחנו צריכים לספק לו חתיכות של גבינה צהובה. הוא יימשך אליה ואז יילכד בתוך המלכודת. חשוב לציין שתי נקודות בהיבט זה, הראשונה, זה יכול לקחת זמן. לא תמיד העכבר יצא מהמחבוא שלו ביום בו אנחנו שמים את המלכודת. הנקודה השנייה, לעולם לא נשים רק מלכודת אחת. תמיד נטמין כמה מלכודות. במידה ויש כמה חורים מהם הוא יוצא לחדר או במקרה ויש כמה עכברים ולא עכבר בודד.
 
עכברים מצויים בדרך כלל במקומות מסתור, למשל בתוך קירות, מחסנים, מקומות עמוסים, מתחת לאדמה ועוד. בדרך כלל הם יצאו החוצה כשתהיה להם הזדמנות, לא פעם זה קורה כשיש מכסה ביוב פתוח או חור מהקיר לחדר. זו הסיבה שהמלצה היא, לסתום את כל החורים, ולדאוג שאין מכסי ביוב פתוחים באזור מגורינו. כמו כן ההמלצה היא לדאוג שהמחסנים יהיו מאווררים ונקיים.
 
אם אתם מחפשים חברת הדברות שמתמחה בהדברות עכברים ברמה גבוהה, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת איי אם הדברה. חברה בעלת ניסיון רב בתחום של הדברות עכברים, מזיקים וחרקים מסוגים שונים. החברה תשמח לספק לכם מידע וייעוץ בנושא וכן להציג בפניכם תוכנית עבודה להדברות עכברים. אתם מוזמנים לפנות עוד היום לצוות החברה לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
הדברה למסעדות