הדברת חולדות

ללא צל של ספק חולדות מהוות צרה צרורה. בבתים רבים בישראל הן מהוות כבר היום מפגע רציני, כאשר התחזיות מדברות על מתקפה של מאות אלפי חולדות בשנים האחרונות באזור המרכז, בעיקר עקב העבודות על הרכבת הקלה. אם לוקחים בחשבון את הפאניקה הרבה שהן מביאות לו, את ההתרבות המהירה של החולדות ואת הפוטנציאל הבלתי מבוטל שלהן להעביר מחלות, ברור דבר אחד: הדברת חולדות צריכה להתבצע, ורצוי שעה אחת קודם.
 
דגשים חשובים בהדברת חולדות
הדברת חולדות נחשבת לפעולה מורכבת יחסית בשדה המשחק של הדברה מזיקים. עם זאת, בשנים האחרונות התחום התפתח, כך שיעילות ההדברה עלתה בעשרות מונים. כצעד ראשון להשלמת המשימה, יש לנקות את שאריות המזון וכן לבצע אטימה של פתחי הגישה האפשריים של החולדות בפרט, והמכרסמים בכלל: חברה מקצועית תוכל בוודאי לאתר את "נקודת התורפה" במבנה, מהבחינה הזו, תוך הכרת דפוסי הפעילות של החולדות.
 
הדברה חולדות עצמה יכולה להתבצע במספר דרכים. בעבר, היו נפוצים במיוחד חומרי הדברה בעלי בסיס כימי, הכוללים בתוכם רעילות גבוהה שעלולה לסכן גם את האדם. כיום, עם זאת, התמונה שונה: הדברת חולדות מתבצעת בשיטות ידידותיות יותר לסביבה, כאשר דגש ניכר מושם על הרחקה שלהן באמצעות מלכודות ופיתיונות. גם במקרה הזה, חשוב לבחור בחברה מקצועית הבקיאה בתחום עד רמת היסוד, מה שיאפשר לאנשיה לספק פתרון המיטבי, על פי מאפייני המקרה הספציפי וחומרת הבעיה.
 
כל הסיבות לפנות לאיי אם הדברה
איי אם הדברה (AM הדברה) היא חברה מובילה בתחום ההדברה בישראל. היא לוקחת על עצמה הדברות מזיקים מכל סוג: הדברה ג'וקים, הדברת נמלים, הדברת תיקנים, הדברה של פרעושים, הדברת טרמיטים, וכמובן – גם הדברת חולדות ומכרסמים. החברה מחזיקה בכל הרישויים וההיתרים הנדרשים לצורך פעילות בטוחה בתחום, נעזרת בחומרים ובאמצעים איכותיים המבצעים את עבודתם ללא דופי. היא מלווה את הלקוחות לכל אורך הדרך ומציעה את שירותיה במחיר נוח.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
חברת הדברה