הרחקת מעופפים

התחום של הרחקת מעופפים הוא תחום מורכב וכולל מספר סוגי הדברה. יש סוגי מעופפים שונים שכל אחד מהם זקוק לטיפול מיוחד משלו. הרחקת מעופפים כוללת בתוכה מגוון גדול של פעולות הדברה כמו הרחקת יונים או הדברת כיני יונים, וכן הדברת זבובים או הדברת צרעות ודבורים.

קחו למשל כדוגמא את נושא הטיפול בכינים אשר נוצרות על יונים. יונים הן אולי ציפור יפה אשר נעים לראות אותה בכיכרות ובחצרות אך כאשר יש קינים של יונים על אדני החלונות שלכם יש סכנה להדבקה בכינים של יונים שנוצרות כאשר גוזלי יונים עוזבים את הקן וכאשר הקן של היונים צמוד לחלונכם.

במקרים כאלה של הדברת כיני יונים חייבים לפנות אל מדבירים שיסייעו לכם להיפטר באופן יסודי מהתופעה. כדי לסייע לכם יגיע צוות מיומן של א.מ. שירותי הדברה ובעזרת טיפול בעשן ירחיקו את כיני היונים. חברת א.מ. הדברה גם מרחיקה יונים כאשר אתם סובלים מרעש של יונים או מלכלוך על אדן החלון.

אך יונים הם לא המעופפים היחידים שמהווים מטרד מרגיז. עוד מטרד לא נעים ולא אסתטי הוא מטרד של זבובים. הדברת זבובים חשובה גם לבתים פרטיים וכמובן גם לעסקים ולחוות חקלאיות. חברת א.מ. הדברות משתמשת בתהליך של הדברת זבובים בחומרים מודרניים ואיכותיים. הריסוס נגד זבובים ורימות זבובים מתבצע בחוות חקלאיות בזבל הפרות בו מתרבים הזבובים וכן על צמחיה בה נחים הזבובים.

הרחקת מעופפים כוללת גם הדברת צרעות. בתחום של הדברת צרעות מתבצע ריסוס והדברה של צרעה מזרחית. הדברת צרעות תלויה במיקום של קן הצרעות וכול מקרה של טיפול בצרעות הוא שונה.

הרחקת מעופפים כוללת גם את התחום של הדברות יתושים. בתחום של הדברות יתושים. הרשויות המקומיות מבצעות הרחקת מעופפים שהם יתושים. אם סביב הבית או העסק שלכם יש בעיית יתושים, כדאי לבדוק אם יש תופעה של מים עומדים בקרבת הבית או העסק וכדאי לפנות אל העירייה או הרשות המקומית ולהתלונן על מפגע היתושים זאת אחריות של העיריה או הרשות המקומית לבצע עבורכם הדברות יתושים.

הדברות מזיקים