מדביר בהרצליה


הדברה ירוקה עם חומרים טבעיים
המונח הדברה ירוקה מתייחס להדברה שמתבצעת עם חומרים מהטבע. חברות בחו"ל, אשר עוסקות בתחום של יצירת חומרי הדברה, מייצרות חומרים שעשויים ממוצרים אורגניים.

הכוונה לאורגני, במקרה זה או בכלל, מתייחסת לפירות הדר או לצמחים. למרות שהמונח אורגני מצטייר בעינינו כדבר חיובי, כשמדובר בנושא של הדברה ירוקה, רעל אורגני, הוא רעל ככל רעל, והוא מזיק ביותר למי שהוא מכוון אליו.

הדברה ירוקה מבוצעת על ידי מדביר בהרצליה והינה הדברה ללא חומרים כימיקלים ולאחר השימוש חומריה מתכלים. הדברה ירוקה מכוונת לרוב כנגד סוג מסוים של חרקים, יונים או מכרסמים, ואינה מתאימה לכל סוגי המזיקים.

איי אם הדברה מבצעת הדברה ירוקה בהתאם לתקנות של המשרד לאיכות הסביבה, ומשתמשת בחומרים שאינם מזיקים לאדם או לסביבה.

בגלל המודעות ההולכת וגוברת לנזקים שחומרים כימיים גורמים לאדם ולסביבתו, בתקופה האחרונה רבים מתעקשים לבצע בביתם פעולות הדברה באמצעות חומרים טבעיים. הדברה ירוקה מאפשרת לבצע פעולות הדברה עם חומרים אורגניים או אקולוגיים שאינם מסוכנים לאדם או לסביבה, לפחות לא באותה המידה כחומרים הכימיים.

איי אם הדברה, ערה לדרישה המוצדקת של לקוחותיה, וגם היא אימצה את השיטה של הדברה ירוקה פרט להדברה הכימית, ומדביריה המקצועיים יבצעו בבית הלקוח הדברה ירוקה על פי דרישה ועל פי התאמת תנאי השטח וסוג המזיקים לסוג ההדברה.

מדביר בהרצליה – הדברה ירוקה יעילה כמו הדברות אחרות
למרות הרושם שהתוצאות של הדברה כימית עשויות להיות יותר יעילות מהתוצאות של הדברה ירוקה, האמת היא שונה. הדברה ירוקה, כשהיא מבוצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים, שיודעים לעבוד בשיטות הנכונות, עם הסוג והכמות הנכונה של החומרים יכולה להיות יעילה באותה  מידה כמו הדברה רגילה.
ולכן, כשאתם מחליטים לבצע בביתכם הדברה באמצעות הדברה ירוקה, מומלץ להזמין חברה בעלת ניסיון וידע רב בתחום של הדברה ירוקה.
איי אם הדברה, בעלת ניסיון רב בתחום של הדברה ירוקה – מדביר בהרצליה, תשלח לביתכם צוות מדבירים מקצועי ומנוסה, ותוך זמן קצר, ביתכם ישוחרר מכל אותם מזיקים שכבר תקופה ארוכה טורדים את מנוחתכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מדביר בחולון